Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Siedlanka

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

179 000 zł3 521 m² 50,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 35,21 arów, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Siedlanka, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Siedlanka

Siedlanka,podkarpackie

169 000 zł2 615 m² 64,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest działka usługowa o łącznej powierzchni 26,15 ara, położona w miejscowości Siedlanka, w gminie Niwiska, powiat kolbuszowski, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

519 000 zł53,90 m² 9 628,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na sprzedaż przestronne, 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,59 m , położone w spokojnej, zielonej części Mielca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Mielec(Siedlanka + 19 km)

399 900 zł52 m² 7 690,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,50 m , usytuowane na parterze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana, ul. Cieplińskiego

Rogoźnica,Głogów Małopolski(Siedlanka + 24 km)

600 000 zł2 778 m² 215,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna - Rogoźnica, ul. Cieplińskiego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,2778 ha (2778 m2), składająca się z trzech działek,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kolbuszowa Dolna(Siedlanka + 8 km)

110 000 zł864 m² 127,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 8.64a zlokalizowanej w Kolbuszowej! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Cmolas(Siedlanka + 7 km)

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom o powierzchni 80 m , zlokalizowany w malowniczej miejscowości Cmolas. Dom został wybudowany w 1999 roku, na kwadratowej działce otoczonej płotem,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Paszczyna(Siedlanka + 22 km)

99 000 zł1 108 m² 89,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 11 arów, położoną w Paszczynie (gmina Dębica).Na działkę zostaly wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Przecław(Siedlanka + 16 km)

1 100 000 zł227 m² 4 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Więcej informacji: magdalena tel.   e-mail:   Są nieruchomości poprawne i są takie, które od pierwszego wejścia budują atmosferę. Ten dom zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Poręby Dymarskie

Poręby Dymarskie(Siedlanka + 13 km)

159 000 zł33,25 m² 4 781,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 1345/15, położona w miejscowości Poręby Dymarskie (gmina Cmolas, powiat kolbuszowski, woj. podkarpackie). Parametry działki: numer ewidencyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kozłów

Kozłów(Siedlanka + 25 km)

540 000 zł4 366 m² 123,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Buro nieruchomości Mint property przedstawia na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 0,4366 ha, w kształcie prostokąta, o wymiarach 34x101 m, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł776 m² 2 962,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10